Bench White 42.1"x17.7"x29.7" Solid Wood Fir A949-351774
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
A949-351774
UPC:
Maximum Purchase:
3 units
Adding to cart… The item has been added
Size: 42.1 x 17.7 x 29.7 in
Create a warm and welcoming environment right next to your door with this bench!
Good to know:
  • To make assembly as easy as possible, each product is delivered with a manual.
  • Color: White
  • Material: Solid fir wood, engineered wood
  • Dimensions: 42.1" x 17.7" x 29.7" (W x D x H)
  • Seat height from the ground: 16.7"